Zeer tevreden van het eten en bediening! Toen...
Zeer tevreden van het eten en bediening! Toen we aan de koffie zaten kregen we de melding dat er een ander gezelschap ging komen en ze onze tafel binnen het kwartier nodig hadden. Hiervan werden wij op voorhand niet verwittigd, dus dat was zeer verrassend onaangenaam. Ook al werd er ons een plaats op het gedeeltelijk verwarmende buitenterras met koffie aangeboden, gingen we hiermee niet akkoord gezien de zeer koude buitentemperatuur. Als gepensioneerde restauranthouders, gedurende +40jaar zelf in het vak, kunnen we weinig begrip opbrengen van deze spijtige gebeurtenis.
LEKKER ETEN, zeer vriendelijke bediening...
LEKKER ETEN, zeer vriendelijke bediening
Altijd prima eten, goede service, mooi decor!...
Altijd prima eten, goede service, mooi decor!
Zoals altijd prima en supervriendelijke service...
Zoals altijd prima en supervriendelijke service enonthaal en zeer lekker
Aangenaam restaurant, vriendelijke en als het...
Aangenaam restaurant, vriendelijke en als het moet snelle bediening(gingen naar theater) de beste kaaskroketten van heel de wereld en de zesrib was overtroffen heerlijk… een adres waar ik iedere keer terug kom! Fantastisch!
Food quality, service, atmosphere a perfect...
Food quality, service, atmosphere a perfect 10 combination. 1 of our favourite restaurants in Antwerp when there
Vriendelijke service en flexibel genoeg om...
Vriendelijke service en flexibel genoeg om in een vol restaurant snel enkele extra eters in onze groepsboeking erbij te nemen. Perfect voor een wat grotere groep.
Vandaag genoten van een heerlijke lunch bij...
Vandaag genoten van een heerlijke lunch bij de Bourla in Antwerpen. Vanaf het begin verliep alles perfect: de reservatie ging zeer vlot en we werden vriendelijk ontvangen. Ik koos voor de rib-eye, die perfect gebakken was – sappig van binnen met een mooie korst. De bijgerechten waren vers en smaakvol. De huiswijn was aangenaam en sloot perfect aan bij het gerecht. De bediening was super: vriendelijk, attent en met oog voor detail. We werden snel geholpen, waardoor de lunch vlot verliep zonder gehaast te voelen. Kortom, een topadres in Antwerpen voor een heerlijke lunch met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Ik kom hier zeker terug!