Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Het beschermde monument 't Zwart Huis te Brugge werd gebouwd in 1482 en droeg vroeger de naam 'De Pensée'. Het laatgotische gebouw was oorspronkelijk een koopmanswoning met huistoren tegen de linker zijmuur. Dit historisch pand is met zijn 19 m hoge verankerde bakstenen schermgevel boven een plint van Doorniks kalksteen één van de meest indrukwekkende van Brugge. De schermgevel was oorspronkelijk hoger en met kantelen afgewerkt en is nu in het midden voorzien van een getrapte top. De vensters zijn rechthoekig met zandstenen kruiskozijnen, glas-in-lood en gekoppelde spitsboogjes met driepassen op borstwering. In de monumentale gelagzaal van de Bistro Zwart Huis vindt men nog diverse waardevolle interieurdetails waaronder een prachtige houtsculptuur boven één van de authentieke schouwen. Let ook op de Tudorboogpoort met natuurstenen omlijsting, getypeerd door hogels en kruisbloem.
Beoordelingsscore
Schrijf als eerste een beoordeling over dit restaurant
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Christian B.
Beoordeeld op: 23/02/2025
Christian B. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels

Veel te duur, 5 stukjes kip voor 30 euro...

Veel te duur, 5 stukjes kip voor 30 euro

Tommy
Beoordeeld op: 23/02/2025
Tommy beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Voor de stevige prijs was de filet mignon gehee...

Voor de stevige prijs was de filet mignon geheel ondermaats, draderig en taai. Ik eet veel steak en het leek verdacht veel op rumsteak en geen filet mignon. 8-9 euro voor een glas huiswijn en 4 euro voor een cola vind ik persoonlijk ook buitensporige prijzen. Verder was de eigenaar wel vriendelijk en behulpzaam, en heeft dan ook aangeboden om 1 van de steaks van de rekening te halen.

Rein
Beoordeeld op: 21/02/2025
Rein beveelt dit restaurant aan voor: Koppels

Het was prima, maar vrij prijzig. Fijn personee...

Het was prima, maar vrij prijzig. Fijn personeel.

Jeroen B.
Beoordeeld op: 20/02/2025

Heel gezellig, leuke muziek en goed om te eten....

Heel gezellig, leuke muziek en goed om te eten. Enkel jammer dat het hoofdgerecht al kwam tijdens mijn aperitief. Te vroeg dus.

Loes S.
Beoordeeld op: 16/02/2025
Loes S. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Optreden te luid op nog met elkaar te kunnen...

Optreden te luid op nog met elkaar te kunnen praten. Tijdens het eten moet je het optreden cash betalen in plaats van bij de afrekening. Tafels te dicht bij elkaar, je zit dichter bij je onbekende buur dan bij degene met wie je op restaurant gaan. Eten erg prijzig voor wat eerder aanvoelt als eetcafé. Wel prachtig ingericht pand en vriendelijke bediening

Guy
Beoordeeld op: 15/02/2025
Guy beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Ambiance musicale de très bonne qualité Bon...

Ambiance musicale de très bonne qualité Bon repas

Tine
Beoordeeld op: 08/02/2025
Tine beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Lekker, gezellig en fijne bediening....

Lekker, gezellig en fijne bediening.

Magda
Beoordeeld op: 06/02/2025
Magda beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Het eten was lekker en het was een vriendelijke...

Het eten was lekker en het was een vriendelijke bediening.

Sharon
Beoordeeld op: 02/02/2025
Sharon beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Gezellige sfeer, top bediening, aangepaste...

Gezellige sfeer, top bediening, aangepaste advies voor wijn, lekker eten. We komen nog terug.

Marius
Beoordeeld op: 01/02/2025
Marius beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

Vriendelijke ontvangst en bediening....

Vriendelijke ontvangst en bediening.

Alle beoordelingen van dit restaurant