Leopoldplein 44 3500 HASSELT
12 Gault&Millau
Budget
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
In Restaurant de Levensboom vind je sublieme vegetarische gerechten. Alles wat er op je bord verschijnt, is kraakvers en biologisch. Of je nu houdt van een snelle streetfoodlunch, uitgebreid dineren, of ongedwongen genieten van een avondje tapas, in de Levensboom kan het allemaal. In de zomer op het zonnige tuinterras, in de winter in de gezelligheid van het authentieke herenhuis.
Beoordelingsscore
Schrijf als eerste een beoordeling over dit restaurant
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Bert
Beoordeeld op: 10/03/2025
Bert beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Steeds weer de surprise! Door hun steeds wissel...

Steeds weer de surprise! Door hun steeds wisselende menu is het telkens een verassing!

Dirk
Beoordeeld op: 09/03/2025
Dirk beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Gevarieerd, super lekker en gezond. Top restaur...

Gevarieerd, super lekker en gezond. Top restaurant

Tineke V.
Beoordeeld op: 09/03/2025
Tineke V. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Heerlijk eten, vriendelijke bediening! Gezellig...

Heerlijk eten, vriendelijke bediening! Gezellige setting!

Lieve W.
Beoordeeld op: 08/03/2025
Lieve W. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Ik vond de rustige, gezellige huiskamersfeer...

Ik vond de rustige, gezellige huiskamersfeer heel aangenaam. Ik vind het fijn als er geen achtergrondmuziek is. Ik ervaar dit als eerder storend dan een positieve toevoeging aan de sfeer. De avond begon zonder muziek, maar na een tijdje hoorde ik heel licht op de achtergrond een bas. Voor mij mocht die achterwege blijven. Het eten was heel aangenaam voor alle zintuigen: zowel zicht-, geur- en smaakbeleving was fijn. Ik stelde echter voor het eerst bij mezelf vast dat ik een lichte voorkeur heb voor de Ayurvedische keuken ipv de strict veganistische keuken.

Mayke
Beoordeeld op: 01/03/2025
Mayke beveelt dit restaurant aan voor: Groepen

Lekker en origineel menu in gezellige sfeer....

Lekker en origineel menu in gezellige sfeer.

Dimitri
Beoordeeld op: 28/02/2025
Dimitri beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker en verrassend eten, aangename bediening...

Lekker en verrassend eten, aangename bediening in een gezellig kader. Een fijne beleving op een donderdagmiddag.

Marjan
Beoordeeld op: 27/02/2025
Marjan beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Heel erg lekker eten en fijne service!...

Heel erg lekker eten en fijne service!

Eva
Beoordeeld op: 24/02/2025
Eva beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Heerlijke ervaring. Elke gang met veel zorg...

Heerlijke ervaring. Elke gang met veel zorg voor detail en smaak gemaakt. Vriendelijke bediening.

Lore
Beoordeeld op: 23/02/2025
Lore beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Het eten was echt weer fantastisch. En de bedie...

Het eten was echt weer fantastisch. En de bediening ❤️

Ilse
Beoordeeld op: 18/02/2025
Ilse beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Gisteren vierden we Valentijn op een bijzondere...

Gisteren vierden we Valentijn op een bijzondere manier: een echte explosie van smaken! We sloten de dag af met een goddelijke vegan maaltijd bij De Levensboom in Hasselt. Je proeft meteen dat alles met liefde is bereid – elke hap was puur genieten. Ook de bediening was fantastisch: vriendelijk, attent en met een warme glimlach. De hele ervaring was tot in de puntjes verzorgd en absoluut vijf sterren waard! De Levensboom is zonder twijfel een aanrader voor iedereen die van (h)eerlijk eten houdt. Alsof dat nog niet genoeg was, werden we daarna getrakteerd op een prachtig concert van Jan van Berkel. De betoverende klanken van zijn hangdrum voerden ons helemaal mee in een sfeer van rust en harmonie. Een avond om niet te vergeten!

Alle beoordelingen van dit restaurant