Budget
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Wij doen er alles aan om onze gasten te verwennen. Het gebruik van de beste ingrediënten is een vanzelfsprekendheid, de wijnkelder is goed gevuld en het eten is altijd dagvers. Klein Zoersel is zes dagen per week geopend voor een drankje, lunch en diner. Naast een eigen parking en eventruimte beschikken we ook over een prachtig tuinterras. Bij mooi weer kan uw lunch of diner in de zuidgeorienteerde tuin aan de rustgegevende vijver geserveerd worden. Dankzij het enthousiasme van gastvrouw Barbara en passie voor het vak van chef Peter is Klein Zoersel na 10 jaar een gevestigde waarde geworden in de prachtige Kempen. We hopen van harte snel te mogen ontvangen in onze vernieuwde zaak!!
Beoordelingsscore
9.2 Gebaseerd op 594 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
594 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Ida
Beoordeeld op: 30/03/2025
Ida beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

We zaten buiten ondanks mijn verzoek, aan 2...

We zaten buiten ondanks mijn verzoek, aan 2 vierkante tuintafels waardoor we op het puntje van onze stoel moesten zitten om elkaar goed te kunnen verstaan. Te veel volk waardoor het comfort en de gezelligheid inboet en de prijs/kwaliteit verhouding voor mij niet meer in orde was.

Filip
Beoordeeld op: 30/03/2025
Filip beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Heel mooie zaak met goede akoestiek, zeer vlott...

Heel mooie zaak met goede akoestiek, zeer vlotte bediening maar vooral zeeeeeeeer lekker eten . Kortom top #prijs kwaliteit.

Marc
Beoordeeld op: 30/03/2025
Marc beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Het eten was, zoals altijd, heel lekker. Altijd...

Het eten was, zoals altijd, heel lekker. Altijd veel mensen, maar is totaal niet storend iedereen heeft genoeg privacy dankzij de gezellige inrichting van het interieur. Voor verbetering vatbaar...De coordinatie tussen de keuken en de bar. Hebben lang moeten wachten op onze aperitief, die uiteindelijk pas kwam toen het voorgerecht al was geserveerd. Deze hebben we dan op dat moment beleefd geweigerd.

Eric
Beoordeeld op: 30/03/2025
Eric beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Altijd lekker eten en goede service, Jammer...

Altijd lekker eten en goede service, Jammer van de veranderingen aan interieur, voelt kleiner aan en is luidruchtiger. Vorige was fijner

Erwin
Beoordeeld op: 30/03/2025
Erwin beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Beste, Het eten was top evenals de service,...

Beste, Het eten was top evenals de service, tafel in de veranda was heel leuk, alleen een minpunt rumoerig

Erwin
Beoordeeld op: 30/03/2025
Erwin beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Beste, Het eten was top evenals de service,...

Beste, Het eten was top evenals de service, tafel in de veranda was heel leuk, alleen een minpunt rumoerig

michel
Beoordeeld op: 30/03/2025
michel beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Prijs kwaliteit en zeer vriendelijk een aanrade...

Prijs kwaliteit en zeer vriendelijk een aanrader kom nog zeker terug

Isabelle
Beoordeeld op: 30/03/2025
Isabelle beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Altijd heel lekkere en verzorgde gerechten...

Altijd heel lekkere en verzorgde gerechten en als extra een vriendelijke vlotte bediening!

Annick
Beoordeeld op: 29/03/2025
Annick beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

lekker gegeten, maar portie hoofdgerecht was...

lekker gegeten, maar portie hoofdgerecht was te klein

Linda
Beoordeeld op: 26/03/2025
Linda beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader, Gastronomie

Lekker eten, vriendelijke bediening...

Lekker eten, vriendelijke bediening

Alle beoordelingen van dit restaurant