Budget
€€
Opening hours
Opening hours
About this restaurant
Chef-kok Johan De Jaegher groeide letterlijk op tussen de pannen en potten van de Milano, het oudste Italiaanse restaurant van Antwerpen, dat door zijn vader in 1971 werd overgenomen. Na een Frans-georienteerde koks-opleiding aan de vermaarde hotelschool Ter Duinen in Koksijde, trad Johan op amper 19-jarige leeftijd in de voetsporen van zijn vader en nam het roer in de keuken van de beroemde familiezaak over. Door toedoen van de Italiaanse chefs die er dagelijks aan de slag gingen, ontwikkelde Johan een diepgaande liefde voor de verfijnde Italiaanse keuken die hij 25 jaar lang met de vele habitué's van de Milano deelde. Tot hij besloot dat het tijd werd om zijn eigen gastronomische hotspot uit de grond te stampen.'Toen mijn echtgenote en ik merkten dat de plaatselijke Pastorie in Sylvie's geboortedorp Gooreind vrij kwam te staan, wisten we meteen dat dit de perfecte locatie was om onze culinaire droom te realiseren: een eigen Italiaans restaurant, volledig naar onze smaak en visie ingericht. Het gebouw dateert uit 1866 en had nood aan een totale make-over maar tijdens elke stap van dit grondige renovatie-project hebben we er zorgvuldig over gewaakt dat de ziel en grandeur van dit pand bewaard bleven. Gezellige hoekjes, toetsen van goud, brons en koper en een ingenieuze verlichting zorgen voor een intiem karakter en een gevoel van luxueuze rust. Kortom het gedroomde decor om te genieten van onze liefde voor Italiaanse gerechten. Het absolute pronkstuk in onze keuken is de Morello Forni-pizza-oven, zeg maar de Lamborghini onder de gespecialiseerde houtovens. Op onze kaart vind je naast een uitgebreid assortiment van authentieke pizza's ook verschillende olijfolieën uit Piëmonte en de Chianti-streek, zorgvuldige gerijpte Balsamico-azijn, mozzarella di buffola, de fijnste Italiaanse vleeswaren, verse en gedroogde pasta's die à la minute worden gekookt, zelfgemaakte ravioli en canneloni, Italiaanse klassiekers als osso buco, gebakken kalfslever, gamberoni a la grigglia,… In de zomer heten wij u eveneens welkom op ons ruime terras dat uitkijkt over een oase van groen en waar je met een lekker glaasje prosecco of een aperitivo kan genieten van het vermaarde Italiaanse dolce far niente. Wij hopen dan ook dat u zich in Il Divino di Milano laat meenemen op onze culinaire rondreis doorheen de lekkerste uithoekjes van de Italiaanse keuken. Buon Appetito! Sylvie en Johan
Review score
Be the first to write a review about this restaurant
By sharing your experience, you help users make their choice
Greet
Reviewed on: 03/03/2025
Greet recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere

Heel lekker gegeten, vriendelijke bediening....

Heel lekker gegeten, vriendelijke bediening. Een aanrader!

Marcel
Reviewed on: 03/03/2025
Marcel recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

Zeer goede attentievolle bediening, maar vooral...

Zeer goede attentievolle bediening, maar vooral heerlijke gerechten.

Peter
Reviewed on: 03/03/2025
Peter recommends this restaurant for: Business lunch/dinner, Gastronomy

omdat ik over niets ontevreden kon zijn, van...

omdat ik over niets ontevreden kon zijn, van ontvangst tot vertrek heb ik mijn goed gevoeld in aangenaam gezelschap met een perfecte bediening, inclusief begeleiding naar wijnkeuze. Kwaliteit en versheid van de gerechten geven me de smaakervaring waar ik dan ook graag voor betaal. Well done by the whole team !

Marije-Louise G.
Reviewed on: 03/03/2025
Marije-Louise G. recommends this restaurant for: Groups

lieve ontvangst, puike bediening en super lekke...

lieve ontvangst, puike bediening en super lekker gegeten

Anne-Marie
Reviewed on: 03/03/2025
Anne-Marie recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

De o zo warme ontvangst, vriendelijke service...

De o zo warme ontvangst, vriendelijke service en het lekkere eten

Jac
Reviewed on: 03/03/2025
Jac recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Het eten en de bediening zijn top bij Il divino...

Het eten en de bediening zijn top bij Il divino di milano . Wij komen er heel graag.

Christel
Reviewed on: 03/03/2025
Christel recommends this restaurant for: Couples, Gastronomy

Het eten was overheerlijk. Ondanks de drukte...

Het eten was overheerlijk. Ondanks de drukte werden we snel geholpen. We komen terug.

Valerie
Reviewed on: 03/03/2025
Valerie recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere

misschien was het een foute interpretatie,...

misschien was het een foute interpretatie, maar het leek of alle andere tafels brusschetta kregen bij hun aperitief. wij ontvingen dit niet. ik gaf bij reservatie ook aan dat iemand aan onze tafel 50 jaar werd. Voor andere tafels werd er gezongen, maar bij ons was er geen extra vermelding of attentie. Het leek alsof vaste klanten heel hartelijk ontvangen worden, maar andere klanten niet. Voor de rest was het eten wel lekker en de bediening correct

T
Reviewed on: 02/03/2025
T recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy

Gezellig, prima kwaliteit...

Gezellig, prima kwaliteit

Didier
Reviewed on: 02/03/2025
Didier recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Price/quality

Zeer vriendelijke ontvangst. Mooie en gezellige...

Zeer vriendelijke ontvangst. Mooie en gezellige tafel en plek in de zaak. Mooi en strak design en heel gezellige sfeer. Lekkere en mooi gepresenteerde voor -en hoofdgerechten en zeer ruime en mooie wijnselectie. Na het eten nog lekker blijven tafelen met een koffie en dessertje. Topavond!

All reviews of this restaurant